Lp. Nazwisko i imię Przedmiot Adres email
1. Górny Bartłomiej Wychowanie fizyczne
Technika
b.gorny@zsbucz.pl
2. Kubiak Regina Religia, Historia r.kubiak@zsbucz.pl
3. Adamczewska Bożena Kształcenie zintegrowane b.adamczewska@zsbucz.pl
 4. Andrynowska Hanna Język polski, Biblioteka h.andrynowska@zsbucz.pl
5. Bałasinowicz Iwona Wychowanie przedszkolne
 6. Barczyńska Anna Historia, Wiedza o społeczeństwie
 7. Bernard Marcin Wychowanie Fizyczne m.bernard@zsbucz.pl
 8. Bruzi Emilia Język polski e.bruzi@zsbucz.pl
 9. Cichaszek Bernadeta Język Polski b.cichaszek@zsbucz.pl
 10. Chitrikow Elena Język angielski e.chitrikow@zsbucz.pl
 11. Domagała Paweł Plastyka, Muzyka, Edukacja dla bezpieczeństwa. p.domagala@zsbucz.pl
12. Dąbrowska Małgorzata Chemia
 13. Frąckowiak Michał Wychowanie Fizyczne,
Informatyka
m.frackowiak@zsbucz.pl
14. Glaser – Budzińska Joanna Język niemiecki
15. Górna Ewa Kształcenie zintegrowane
16. Jankowiak Grzegorz Zajęcia techniczne, Informatyka g.jankowiak@zsbucz.pl
17. Kątna Agnieszka Religia,
18. Lewandowska Paulina Kształcenie zintegrowane i wychowanie przedszkolne p.lewandowska@zsbucz.pl
19. Lisiewicz Karolina Fizyka
20. Miszkiel Sławomira Kształcenie zintegrowane s.miszkiel@zsbucz.pl
21. Muller Arleta Wychowanie fizyczne a.muller@zsbucz.pl
22. Muller Robert Wychowanie fizyczne r.muller@zsbucz.pl
23. Nadolska Maria Religia
24. Nędza Julita Wychowanie do życia w rodzinie
25. Nowacka-Wieczorek Ewa Biologia
26. Kleina Marzena Tyflopedagog
27. Nyczak Dorota Kształcenie zintegrowane d.nyczak@zsbucz.pl
28. Pawlak Joanna Język angielski j.pawlak@zsbucz.pl
29. Piskorz Dorota Przyroda, Geografia
30. Piskorz Marlena Doradztwo zawodowe
32. Przydróżna Ewa  Kształcenie zintegrowane, Biblioteka e.przydrozna@zsbucz.pl
33. Skrzypek Leszek Matematyka l.skrzypek@zsbucz.pl
33. Szklarz Anna Pedagog, Logopeda a.szklarz@zsbucz.pl
34. x. Ziemek Mariusz Religia