Lp. Nazwisko i imię Przedmiot Adres email
1. Górny Bartłomiej Wychowanie fizyczne
Technika
b.gorny@zsbucz.pl
2. Kubiak Regina Religia, Historia r.kubiak@zsbucz.pl
3. Adamczewska Bożena Kształcenie zintegrowane b.adamczewska@zsbucz.pl
 4. Andrynowska Hanna Język polski, Biblioteka h.andrynowska@zsbucz.pl
 5. Barczyńska Anna Historia, Wiedza o społeczeństwie
 6. Bernard Marcin Wychowanie Fizyczne m.bernard@zsbucz.pl
 7. Bruzi Emilia Język polski e.bruzi@zsbucz.pl
 8. Cichaszek Bernadeta Język Polski b.cichaszek@zsbucz.pl
 9. Chitrikow Elena Język angielski e.chitrikow@zsbucz.pl
 10. Domagała Paweł Plastyka, Muzyka, Edukacja dla bezpieczeństwa. p.domagala@zsbucz.pl
11. Dąbrowska Małgorzata Chemia
 12. Frąckowiak Michał Wychowanie Fizyczne,
Informatyka
m.frackowiak@zsbucz.pl
13. Glaser – Budzińska Joanna Język niemiecki
14. Jankowiak Grzegorz Zajęcia techniczne, Informatyka g.jankowiak@zsbucz.pl
15. Kątna Agnieszka Religia,
16. Kosowska Marta Język angielski
17. Kudełka Katarzyna Wychowanie do życia w rodzinie
 18. Lewandowska Paulina Kształcenie zintegrowane i wychowanie przedszkolne p.lewandowska@zsbucz.pl
19. Lisiewicz Karolina Fizyka
20. Miszkiel Sławomira Kształcenie zintegrowane s.miszkiel@zsbucz.pl
21 Muller Arleta Wychowanie fizyczne a.muller@zsbucz.pl
22. Muller Robert Wychowanie fizyczne r.muller@zsbucz.pl
23. Nowacka-Wieczorek Ewa Biologia
24. Kleina Marzena Tyflopedagog
25. Nyczak Dorota Kształcenie zintegrowane d.nyczak@zsbucz.pl
26. Pawlak Joanna Język angielski j.pawlak@zsbucz.pl
27. Piskorz Dorota Przyroda, Geografia
28. Przydróżna Ewa  Kształcenie zintegrowane, Biblioteka e.przydrozna@zsbucz.pl
29. Skrzypek Leszek Matematyka l.skrzypek@zsbucz.pl
30. Szklarz Anna Pedagog, Logopeda a.szklarz@zsbucz.pl
31. x. Ziemek Mariusz Religia