Uczniowie klas I–III wzięli udział w konkursie plastycznym organizowanym przez Wojewódzką Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Poznaniu we współpracy z Kuratorium Oświaty. Konkurs odbywał się w dwóch etapach: powiatowym oraz wojewódzkim. Tematem prac była „Moja wizyta w gabinecie stomatologicznym”. Wśród laureatów znalazło się dwoje uczniów z naszej szkoły. Oboje uczniowie zdobyli 1 miejsca na etapie powiatowym i dzięki temu zakwalifikowali się do etapu wojewódzkiego, w którym zaszczytne I miejsce zdobyła Zuzanna Kasperska z klasy 3a, natomiast III miejsce zajął Alan Nowak z klasy 2a. Serdecznie gratulujemy laureatom i życzymy dalszych sukcesów artystycznych