Dnia 6.12.2022 r. uczniowie klasy 2b i 3a wraz z z wychowawczyniami udali się na wycieczkę mikołajkową do Kościana. W klubie fitness TGV w Kościanie, dzieci miały wspaniałą zabawę połączoną z ćwiczeniami sprawnościowymi i wytrzymałościowymi. Dbanie o zdrowy styl życia to priorytety do których dążymy w pracy z dziećmi. Uczniowie mogli odrobinę zaszaleć, poznać smak rywalizacji i zdobyć nagrody. Na każdego czekał upominek od Świętego Mikołaja.
Następnie uczniowie wraz z nauczycielkami i opiekunami udali się do miejscowości Żabno, gdzie czekał na nich interaktywny teatrzyk. Dzieci mogły w nim uczestniczyć np. zbijać bańki mydlane, szukać maskotek, śpiewać świąteczne piosenki, odbyło się pasowanie na Elfa. Każde dziecko otrzymało swoją funkcję w roli Elfa. Następnie uczniowie dekorowali drewniane ozdoby (bałwanki) jak tylko wyobraźnia im na to pozwalała. Na koniec każde dziecko mogło „pofarbować” włosy zmywalnym sprayem do włosów.
Dzieci były bardzo zadowolone, zmęczone, ale i szczęśliwie. Z pewnością był to niezapomniany wyjazd i będzie on często wspominany!

Dorota Nyczak
Sławomira Miszkiel