Miło nam poinformować, że klasa 7b zdobyła III miejsce w międzyszkolnym konkursie „Historia lokalna w obiektywie wspomnień” pod patronatem Wójta Gminy Przemęt pana Janusza Frąckowiaka. Celem konkursu była aktywizacja młodych mieszkańców oraz zainteresowanie ich dziedzictwem kulturowym naszej gminy. Polegał on na przesłaniu fotografii wykonanych przed rokiem 1980 wraz z opisem, przedstawiających m. in. lokalne obrzędy, uroczystości rodzinne, życie codzienne i świąteczne, budynki i  krajobrazy.

Uroczyste wręczenie nagród wychowawcom wyróżnionych klas odbyło się 12 maja 2021r. Serdecznie dziękujemy Urzędowi Gminy Przemęt z Panem Wójtem na czele za zorganizowanie i przeprowadzenie konkursu.

Dodatkowo wyróżnione zostały uczennice, które szczególnie przyczyniły się do osiągnięcia sukcesu klasy, czyli Dobrawa Górna, Maja Jendraszyk i Maria Wróblewska oraz Jessica Antkowiak z klasy 6b.

Zapraszamy do oglądania wyróżnionych prac oraz uśmiechniętych twarzy naszych uczniów, którzy po powrocie do nauki stacjonarnej otrzymali nagrody. Zdjęcia w foto galerii.

Joanna Pawlak