Z okazji 95. urodzin brytyjskiej królowej Elżbiety II w naszej szkole zorganizowane zostały konkursy plastyczno-językowe skierowane zarówno do młodszych, jak i starszych uczniów.

Chętni uczniowie klas I-IV brali udział w konkursie polegającym na wykonaniu portretu królowej Elżbiety II w dowolnej technice plastycznej. Zgłoszonych zostało 29 prac spośród których wyróżniono następujące osoby:

Amadeusz Jakubowski – klasa 1a

Daniel Gałan – klasa 1a

Bartosz Każmierski – klasa 2a

Iga Pelec – klasa 3a

Igor Sterniak – klasa 3a

Lena Kasperska – klasa 3b

Wszystkie prace były wspaniale i starannie wykonane, więc każdy z uczestników otrzymał drobny upominek, a wyróżnieni uczniowie nagrodzeni zostali dyplomami oraz grami językowymi.

Konkurs skierowany do uczniów klas V-VIII polegał na wykonaniu kartki urodzinowej dla brytyjskiej królowej z dołączonymi życzeniami w języku angielskim.

Jury postanowiło wyróżnić wszystkie zgłoszone prace. Każdy z 11 uczestników otrzymał upominek oraz dodatnie punkty z zachowania, a kartki wysłane zostały do siedziby samej królowej, czyli do Pałacu Buckingham w Londynie.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za wzięcie udziału w konkursach, serdecznie gratulujemy laureatom i zapraszamy do uczestnictwa w kolejnych zmaganiach językowych w przyszłym roku szkolnym!

Zapraszamy do naszej galerii zdjęć.

Joanna Pawlak